Změříme Vám zrak

Váháte-li, zda již potřebujete brýle, můžete přijít na nezávaznou konzultaci, kdy Vám oční specialista vysvětlí a doporučí řešení vyšetření zraku. picture vysetreni zrakuMáte-li pocit, že Váš zrak přestává být ostrý, že máte unavené oči nebo Vás bolí hlava, je vhodné navštívit očního optika a nechat si změřit zrak. Přímo ve vyšetřovně eRI Optik, Svobody 14, 350 02 Cheb, Vám změříme potřebné dioptrie. Je možné se objednat na telefonním čísle 774 735 250. Vyšetříme Vám zrak v Chebu a též i v Aši, Rybniční 2902, tel. 730 154 924. Přijďte!

Právní informace
Ochrana vašeho soukromí je pro eRI Optik důležitá. Proto jsme vytvořili Zásady ochrany osobních údajů, ve kterých je stanoveno, jakým způsobem shromažďujeme, používáme, zveřejňujeme, přenášíme a ukládáme vaše údaje. Věnujte chvilku tomu, abyste se seznámili s našimi postupy při ochraně osobních údajů, a pokud budete mít nějaké dotazy, napište nám.
Shromažďování a použití osobních údajů
Osobní údaje jsou data, která je možné použít k jedinečné identifikaci nebo kontaktování jednoho člověka. O poskytnutí vašich osobních údajů můžete být požádáni, když budete kontaktovat firmu  eRI Optik, s.r.o, Svobody 548/14, 350 02  Cheb (dále jen eRI Optik). Firma eRI Optik může tyto osobní údaje vzájemně sdílet a používat ve shodě s těmito Zásadami ochrany osobních údajů. Můžeme je také kombinovat s dalšími informacemi, abychom mohli poskytovat a vylepšovat naše produkty, služby, obsah a reklamu. Zde najdete několik příkladů typů osobních údajů, které může firma eRI Optik shromažďovat, a způsobů jejich použití.
Jaké osobní údaje shromažďujeme
Když zaregistrujete svůj email, zakoupíte produkt, stáhnete aktualizaci softwaru, můžeme přitom shromažďovat řadu údajů včetně vašeho jména, poštovní adresy, telefonního čísla, e-mailové adresy, preferovaných kontaktů a informací o kreditních kartách. Jestliže sdílíte pořízený obsah se svou rodinou a přáteli pomocí registrace či zakoupení produktů a služeb, firma eRI Optik může shromažďovat údaje, které o těchto uživatelích poskytnete, včetně jejich jména, poštovní adresy, e-mailové adresy a telefonního čísla. 
Jak osobní údaje používáme
Shromažďované osobní údaje nám umožňují vás informovat o nejnovějších produktech oční optikyuváděných na trh firmou eRI Optik a nadcházejících akcích. Také nám pomáhají zlepšovat naše služby, poskytovaný obsah a reklamu. Pokud nechcete, abychom vám zasílali podobné informace, můžete se kdykoli odhlásit aktualizací svých předvoleb. Osobní údaje nám také pomáhají vyvíjet, dodávat a zlepšovat naše produkty, služby, obsah a reklamu. Čas od času můžeme vaše osobní údaje použít k tomu, abychom vám zaslali důležitá upozornění, např. informace o nakupování nebo o změnách našich podmínek a zásad. Protože tyto informace jsou důležité pro vaši komunikaci se firmou eRI Optik, z odběru těchto informací není možné se odhlásit. Osobní údaje používáme také pro vnitřní účely, např. pro audit, analýzu dat a výzkum, abychom mohli zlepšovat naše produkty, služby a komunikaci se zákazníky. Pokud se zúčastníte propagační akce, můžeme vaše údaje použít při zajišťování těchto akcí. 
Shromažďování a použití neosobních údajů
Shromažďujeme také neosobní údaje, data v takové formě, která neumožňuje přímé spojení s konkrétní osobou. Neosobní údaje můžeme shromažďovat, používat, přenášet a zveřejňovat za libovolným účelem. Dále je uvedeno několik příkladů shromažďovaných neosobních údajů a jejich použití: Můžeme shromažďovat údaje jako je zaměstnání, jazyk, PSČ, region, abychom lépe pochopili chování zákazníků a mohli zlepšovat naše produkty, služby a reklamu. Můžeme také shromažďovat informace týkající se aktivit zákazníků na našich internetových stránkách. Tyto informace jsou používány souhrnně a pomáhají nám poskytovat našim zákazníkům užitečnější informace a také pochopit, které části našich internetových stránek, produkty a služby jsou pro zákazníky nejzajímavější. Souhrnné údaje jsou z hlediska těchto Zásad ochrany osobních údajů považovány za neosobní. Pokud zkombinujeme neosobní údaje s osobními, budou kombinované údaje považovány za osobní až do té doby, dokud budou používány tímto společným způsobem.
Sdělování údajů třetím stranám
Čas od času může společnost eRI Optik poskytnout určité osobní údaje strategickým partnerům, kteří spolupracují se společností eRI Optik při poskytování produktů a služeb, nebo kteří pomáhají společnostieRI Optik s prodejem produktů. Když si např. koupíte webové stránky poskytnete společnosti eRI Optik a provozovateli webhostingu, aby si vyměnili informace, které poskytnete během procesu aktivace za účelem následného poskytování služeb. Pokud vám bude používání služby schváleno, váš účet se bude řídit zásadami ochrany osobních údajů firmou eRI Optik a provozovatelem hostingových internetových služeb. Osobní údaje budou firmou eRI Optik poskytovány výhradně za účelem poskytování nebo zlepšování našich produktů, služeb a reklamy. Nebudou poskytovány třetím stranám pro jejich marketingové účely!
Poskytovatelé služeb
Společnost eRI Optik sdílí osobní údaje se společnostmi, které jí poskytují služby, např. zpracování informací, správu a zpracování údajů o zákaznících, poskytování služeb zákazníkům, vyhodnocování vašeho zájmu o naše produkty a firmy spolupracující a spolupodílející se na výrobě či službách. Tyto společnosti jsou povinny vaše údaje chránit a mohou sídlit všude, kde působí společnost eRI Optik .                             V Chebu 28. 12. 2012

Obchod Cheb

Naše prodejna oční optiky v Chebu

Obchod v Aši

Pracovní doba Cheb

Pondělí až pátek
od 9 do 17.30 hodin

Sobota
od 10 do 12 hodin

Pracovní doba Aš

Pondělí až pátek od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin

Sobota zavřeno